Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

Смарт-картку читача продукти

РФ ідеї повітря ідентифікатор читач безконтактними смарт-картами, могли читати та записувати, код і програми розвитку. ПОВІТРЯ ID реєстрації безконтактних смарт-картку читача більше не вимагає ручним введенням може забезпечити правильне визначення. Майже всі 13,56 МГц безконтактні/близькість картки/датчик етикетці датчик ідентифікації карти сумісні.
Читач дозволяє користувачеві використовувати будівлі доступ до картки або інші індукції 13,56 МГц тегів для інших форм ідентифікації, що дозволяє користувачам швидко налаштувати їх продуктивність.
Як реєстраційної картки або ID посвідчення читач/тестер, режим USB для емуляції клавіатури, картки даних як ключові вводу до положення вказівника на екрані. До і після індукційного карт даних натисканням настроєний читача.
Він може бути використаний в автономні системи, або використовувати інструментарій розробника (SDK) для інтеграції з іншими додатками програмного забезпечення. Як інтегрований читач та її застосування в: комп'ютер/LAN отримати доступ до системи, одноразова реєстрація, реєстрації картки, відвідувач управління, точки продажу, час, ідентифікації користувача, семінарах і так далі.

Пара: Смарт-картку читача функції

Наступний: Ні