Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

RFID читача: Лампа мудрість в ефективному використанню

Використовуючи RFID-рідер-технологій розроблений "лампа мудрості", крім функції освітлення, також може розглядатися як електричні паль, середовище тестування, міських функції, такі як micro базова станція Wi-Fi. Крім того, RFID Мітки завантажуються "лампа мудрості", може бути використаний як світлофорів, дорожніх знаків, функція питан ня розвитку.
Просто завантажити програму, якщо дорозі хтось бреше несвідоме, можна допомогти ключ на пристрій, щоб admin платформи персоналу за допомогу, тільки не здатна Відеодзвінок і платформи, висококласним персоналом розташування та монітор вміст Довідкова інформація буде спрямований безпосередньо до управління платформи швидко врятувати. Крім того, додаток також пропонує найближчий повідомлення, раз заряджати і оплатити через PayPal, передплачені картки та інші засоби.
Хуей світло поляків, а також за потреби в майбутньому, подальшого навантажень RFID електронні ярлики, лічильники часу стоянки, світлофорів, дорожніх знаків, паркування ознаки і навіть мережевих модулів, таких як автомобіль інформаційне вікно, з високим ступенем функціональних масштабованість.