Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

RFID читача: Система ідентифікації аеропорту за допомогою

Широкого застосування RFID читачі у вашому житті, зробити це право визнає важливість RFID-технологія у вашому житті. RFID-технологія в поєднанні з аеропорту ідентифікація системи, що б ненавмисні наслідки?
Авто оформлення інспекції системи є поєднання радіочастотної ідентифікації та Біометричні вступу і виходу з двох науки і техніки пасажира оформлення об'єктів. Пасажирів під час митного оформлення, система буде фіксувати біометричної інформації відвідувачів, як рис обличчя і в той же час зберігається в читати пасажира, відколи паспорти ніж цифрового зображення обличчя власника.
Авто оформлення інспекції системи імміграції влади раніше архів фотографій на пред'явника ніж праворуч, щоб підтвердити оформлення пасажирів і сколи паспорта власника є той самий і значно скоротити час, необхідний для оформлення імміграції.
Перед повітря системи інформації про пасажирів складають авіапасажирів після того, як реєстрація завершиться, реального часу польоту пасажирів ж особисту інформацію, як імена, дати народження та інші транспорту країни призначення мігрантів, здійснювати безпеки були, інспекції чиновники на прибуття рейсу, майстер для пасажирів, що підозрілі або менш популярних об'єктів з метою запобігання непокірних елементів з бар'єр подолати.
Застосування технології ідентифікації RFID в аеропорту, аеропорт інспекції більш зручним і ефективним, підвищення ефективності та зручності для мандрівників.