Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

RFID-кард-рідер: Спортивні надзвичайних ситуацій

Коли є великі події, коли події будуть на стадіоні. Але людей зібралися у випадку надзвичайної ситуації на те, як мати справу з нею? Ми можемо використовувати RFID зчитувач стадіони для ефективного управління надзвичайних програми.
Стадіон набір містить RFID теги RFID обладнання, польовим працівникам і портативними пристроями RFID, коли є аварійному, менеджери спілкуються стадіону підземних диспетчерський центр за допомогою бездротової системи, звіт характеру і місця події.
Коли подія відбувається, usher натиснути кнопку зв'язано з цією подією. Активних RFID-мітка обладнанням потім відправляє його унікальний ідентифікаційний код, а також запит, щоб вибрати тип послуги до 13 точок доступу на недавньому. Ідентифікаційних бирок програмним забезпеченням для передачі даних до програмне забезпечення системи, яка потім буде позначати ідентифікаційний номер відповідає розташування і характер дзвінків з точкою доступу, ця інформація відображається на великою комп'ютера екрана командного центру.
RFID програмне забезпечення також може надати стадіон менеджерів з бізнес-аналіз, так що вони можуть оцінити як відреагувати і вирішити події. Вони також можуть бути перед екраном комп'ютера в режимі реального часу див Якщо персонал прибули на сайті.