Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

RFID Power Відходи: RFID-технологія читачів

З розвитком RFID читачі RFID-технологія більш широко використовуються. Було повідомлено, що RFID-технологія застосування почалася в відходів промисловості, технології, є першим в країні.
У житті сміття отримав відвантажені процес у, через машину читача і сміття бочки Shang RFID електронній мітці обладнання системи може автоматично збору сміття джерело життя і сміття барелів інформації та на кожному бочки в межах сміття для важких метр, досягнуті автоматично сказав важких і бездротових збирання та в режимі реального часу завантаження, також можна на вся громада все сміття барелів сказав важких даних для обробки оптом , завантажити на сервер кінця.
У сортування процес, за допомогою в "Інтернет +" технології, збирання сміття транспортні засоби санітарії, транспортування станцій, зв'язки між переробних підприємств, весь процес прибирання сміття відстеженням, транспортування та обробки, для подальшого просування санітарії та ретельна управління. Сміттєвози можна також визначити чи сміття для вторсировини, від джерела для сприяння утилізації відходів.
Застосування RFID-технологія в відходів промисловості, значно прискорення швидкості та ефективності для відходів, полегшить життя людей.