Категорія продукту

ТВОРЕЦЬ (КИТАЙ) TECH ЛТД


Закордонні Відділ продажів.


Контактна особа: Ms.Yiko леїв


Тел: +86-755-26710992


Факс: +86-755-26710105


Мобільний телефон: +8613798299145 (24Hours)


Електронна пошта:Sales@China-Creator.com


Add.:6 офіс / F, блок C3, Наньшань iPark,No.1001 Xueyuan дороги, район Наньшань, Шеньчжень, Гуандун, Китай 518072


Додати заводу: 5/F, 8-й будинок технологічного парку Zhongyuntai 1-го Tangtou Road, Tangtou спільноти, Шиян вулиці, Baoan район, Шеньчжень, КНР

RFID читача: високий рівень безпеки, найбільш важливим

Безпека RFID теги тільки як високу якість безпеки RFID читача читати його. Іншими словами, розширений RFID теги тільки на 64-бітного шифрування алгоритм тег кард-рідер, або коли безліч підтримує 64-бітного шифрування алгоритм корисним.
З тегами RFID, в даний час більшість з кард-рідер RFID на ринку підтримують лише мінімальний рівень безпеки, а з старшого шифрування алгоритмів і довжиною ключа закоротке, що робить їх дуже легко усунути. Вище безпеки новий пристрій читання карт підтримує покращуване алгоритмів а також підтримує алгоритм простий шифрування. Вони також дозволяють захищений паролем і дозволити кілька шифрування алгоритм шифрування Факультативний тега RFID використовується в місцевості.
Як каже прислів'я, є постійним. Безпека і RFID програм, як добре. Алгоритми шифрування постійно оновлюватися і вдосконалюватися, ключові вирощування довго і сильним. Тому що RFID нову технологію, і RFID-міток вирізняються набір очікується, продовжують змінюватися з плином часу для задоволення мінливих потреб ланцюжка постачання.
Коли вибір RFID теги і RFID читачі повинні пам'ятати деякі читача можна лише оновити відредагувавши обладнання в пристрій. Уявіть собі, якщо ви хочете відправити обслуговуючий персонал на кожному вході знесення будівлі і оновлювати кожен читач, до ланцюжка поставок від виробника до споживача кожен крок, видалення та оновлення тисяч читачів, це буде дуже клопітно річ. Гнучкість є ключовою особливістю RFID систем. Новий читач RFID можете завантажити нові оновлення мікропрограм для всіх пристроїв у мережі через мережу.
Цей читач RFID підтримує інтернет оновлення прошивки також дозволяє кілька читачів в модернізацію мережі одного пульта ДУ місце.